שיווק באמצעות תוכן וידיאו- Video Marketing

שיטת השיווק האפקטיבית בעולם- Video Marketing "ערוצי תוכן ישראל" – החברה המובילה בישראל בתחום שכובש את העולם- מציעה

שיווק באמצעות תוכן וידיאו- Video Marketing

שירותי צילום, עריכה והפקה של סרטונים בשיטת השיווק האפקטיבית בעולם

שיטת השיווק האפקטיבית בעולם- Video Marketing

"ערוצי תוכן ישראל" – החברה המובילה בישראל בתחום שכובש את העולם- מציעה לכם מגוון מוצרים במחיר אטרקטיבי במיוחד- סרטון בפורמט של ריאיון טלוויזיה,  תכנית טלוויזיה משלכם,  הפקת וובינר או ניהול ערוץ יוטיוב במתכונת של תכנית טלוויזיה ועוד.

חברת "ערוצי תוכן ישראל" שהוקמה ומנוהלת ע"י ד"ר אמיר גילת (איש תקשורת ותיק ולשעבר יו"ר רשות השידור) היא כיום החברה המובילה בישראל בתחום של  video marketing.

גישה חדשנית: נוכל להתאים את ההפקה שלנו לכל תקציב!!!. (ראו בהמשך)

מה זה "שיווק באמצעות וידיאו"? איך תוכלו לקדם את עצמכם באמצעות שיטה זו?

 

 

הפעילות שלנו היא חלק מהתחום של "שיווק באמצעות וידיאו" (video marketing) שבו אנו מתמחים. במסגרת זו הדגש בסרטון מושם על הערך והחוויה שיצמחו ממנו לצופה.

זוהי החלופה היעילה והאטרקטיבית ביותר לעולם הפרסום. הקהל שלכם כבר בורח מהפרסומות, אבל צמא למידע חדש שרלבנטי לו שמוגש באמצעות תוכן מקורי, מקל וחומר- תוכן ודיאו, שהפך לדבר "החם" ברשת.

הסרטונים שלנו גם עולים ליוטיוב, מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם. יוטיוב הוא אחיו הצעיר של גוגל שדואג לתעדף את הסרטונים של יוטיוב. כך, בלי שתשקיעו שקל, תזכו לקידום אורגני.

ואל תשכחו עוד משהו: לקוחות רבים מעדיפים לחפש היום נושאים ואנשים ביוטיוב כדי להתרשם מהם ויזואלית. הסרטון שלכם יאפש לכם להרשים אותם ולמתג את עצמכם כמומחים מובילים בתחומכם.

הפתרון שלנו הוא להפיק לכם ראיון, תכנית טלוויזיה או ערוץ שלם שמבוססים על "שיווק באמצעות וידיאו". כמי שבאים מעולם התקשורת, העתונות והטלוויזיה ועוסקים בתחום שנים רבות אנו יודעים לעשות את העבודה, לדעת מה מענין את הקהל ולהפיק לכם את הסרטון שאתם צריכים בפורמט של תכנית טלוויזיה.

למה אנחנו?

"ערוצי תוכן ישראל" היא לא עוד בית הפקה. זו חברה שמובילה גם חזון מהפכני של פיצוח הרגלי הצפייה ב"טלוויזיה החדשה". אבן הדרך הראשונה שלנו היא- NOWTV, פלטפורמה ראשונה מסוגה שתוכל לשרת גם אתכם. תוסיפו לכך את הניסיון העשיר שלנו  בעיתונות, טלוויזיה, מדיה דיגיטלית,ייעוץ תקשורת וניהול גופי תקשורת) ותקבלו נוסחה מנצחת שתסייע לכם לשווק את הארגון או העסק שלכם בצורה מיטבית באמצעות תוכן וידיאו. והכל- במחיר הוגן, מותאם בדיוק לתקציב הלקוח ועם שירות מקצועי ואמין. יש לכם על מי לסמוך.

 תוכלו להתרשם מדוגמאות של שירותי ההפקה שלנו וליצור עמנו קשר לבירור פרטים נוספים ולהזמין הפקה:

  אלה המוצרים שלנו:

  • סרטון בפורמט של ריאיון טלוויזיה
   להמשך…
  • בואו להיות הכוכבים- תכנית טלוויזיה משלכם
   להמשך…
  • NOWLEDGE- קורס אינטרנטי שלכם
   להמשך…
  • הרצאה מוקלטת באולפן
   להמשך…
  • ראיון טלוויזיוני מהבית או מהעסק
   להמשך…
  • סרטון בפורמט של כתבת חדשות
   להמשך…
  • ניהול ערוץ יוטיוב שלכם
   להמשך…
  • מהדורת חדשות של העסק או הארגון שלכם
   להמשך…
  • יעוץ מקצועי לעסק בתחום שיווק באמצעות תוכן וידיאו
   להמשך…
  • שירותי אולפן, צילום ועריכה
   להמשך…
  • יש לכם סרטון שכבר הפקתם?
   להמשך…