הפיצו את הסרטון שלכם באמצעות NOWTV- ללא עלות!

שלום לכם,

עם סיום תפקידי כיו"ר רשות השידור הקמתי את  NOWTV (מקבוצת ערוצי תוכן ישראל בע"מ) שמטרתה להפוך ל"רשות שידור פרטית"- גוף שיפיק תוכן טלוויזיה ורדיו איכותי  אשר יופץ באמצעות  האינטרנט.

ברוח ימים אלה של ערבות הדדית החלטתי לשנות את אופי הפעילות שלנו ולהפוך את NOWTV לפלטפורמה חינמית שתאפשר לבעלי עסקים קטנים, מומחים, מרצים ויוצרי תוכן לחשוף את עצמם ואת פעילותם בתקופה זו לקהל הרחב. 

אם אתם בעלי עסקים קטנים, בעלי מקצועות חופשיים, מאמנים, יועצים, מטפלים, עמותות, חברות או  יוצרי תוכן כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו לינק לסרטון איכותי שלכם ביוטיוב, בליווי כמה מילים עליכם ועל הפעילות הייחודית שלכם במהלך המשבר.

אנו נעלה את הסרטונים ב-NOWTV עם קישור ישיר לערוץ היוטיוב שלכם, והכל ללא שום עלות מצדכם. כך תוכלו לחשוף את הפעילות שלכם לקהל גדול יותר.

לפני שתשלחו את הסרטון שלכם, תראו (כאן)

בשגרה, אנו מתמחים ומובילים בישראל את תחום ב"שיווק באמצעות וידיאו" (video marketing) תחום ההולך ומתפתח בעולם.

 

השיטה שמה דגש על העברת מסרים שיווקים ופרסומיים, מיתוג ומיצוב באמצעות תוכן שיש לו ערך לצופה. כך גדלה האפקטיביות שלו פי כמה. לצופה הרי נמאס כבר לצפות בפרסומות. הוא יצפה בסרטון שלכם רק אם יפיק ממנו הנאה או תועלת.

המומחיות והניסין של עשרות השנים שלנו בעולם התקשורת, הטלוויזיה והעתונות מאפשר לנו ליצור את סרטון התוכן המתאים ביותר ללקוח, בהתאם לצורך ולתקציב.

נשמח לעמוד לרשותכם בשירותים נוספים-

* הפקת ראיון בפורמט של "שיחה יומית" באולפן (כאן), בעידן הקורונה אפשר גם לקיים את הראיון מביתכם או מהעסק שלכם באמצעות זום (כאן)

* הפקת סרטון של הרצאה קצרה/קורס אינטרנטי שלכם באולפן   (כאן) או בבית/עסק שלכם

פרטים נוספים- (כאן)

העולם משתנה וכך גם NOWTV שערוכה להתמודד עם המציאות החדשה באמצעות "הטלוויזיה החדשה",
שמורכבת מתוכן וידיאו איכותי המופץ לצופים ומורכב מתוכן איכותי של אנשי מקצוע בשילוב תוכן גולשים,
המרוכז במקום אחד לנוחיות הצופים. מ
וזמנים לצפות בתכנים השונים ב-NOWTV (כאן).

איחולי בריאות שלמה וטובה לכולנו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל דבר בענין.

לפרטים נוספים: agictv@gmail.com

וטסאפ 054-2175888

 

בברכה,